ONLINE KONFERENCE MLÉKO 2025 

11.3.2021 a 18.3.2021 


7.00 - 10.15 hodin


KONFERENCI MODERUJE DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ

Jak ovlivníme tržní cenu mléka?

Čím dosáhnu lepší efektivnosti?

Dělám vše, co je potřeba a ve správný čas?

Jak mohu současný projekt přizpůsobit budoucímu rozvoji? 

Není lepší se už v této chvíli zamýšlet nad dalším rozvojem? 

Rozumím všem datům a pracuji s nimi?


Šetřím na správném místě?

Využívám moderní technologie?  

Jak ovlivním tržní cenu mléka a dokážu to vůbec?


Pokud jste z top managementu velkých zemědělských podniků zabývajících se chovem skotu (nad 350 ks) a aspoň na jednu otázku jste zodpověděli NEVÍM, rádi vás přivítáme na naši online konferenci a na tyto otázky se pokusíme najít odpovědi. 

Samozřejmě zveme zástupce menších a rodinných zemědělských podniků s chovem skotu, zástupce vysokých a středních škol, studenty zemědělských oborů, případně zástupce odborných společností, kteří mají o konferenci zájem. 

Pozvání přijali:

Jan HULSEN, specialista nizozemské společnosti CowSignals - Tématem bude plánování stájí pro chov skotu - ODBORNÁ PŘEDNÁŠKA BUDE KE SHLÉDNUTÍ POUZE V PŘÍMÉM PŘENOSU. 

Martin WILLKOMM, hlavní zootechnik na německé farmě Flesauer Milchproduktions s 16 dojicími roboty Lely. Tématem bude řízení farmy Dairy XL a automatizace provozu. 

Adam KORZINSKI, specialista péče o zákazníky Lely North East. Tématem bude Lely Horizon a jak plně využívat data pro snížení nákladů na farmě Dairy XL.

Mojmír DORAZIL, předseda představenstva společnosti ZS Devět křížů (farma Domašov), první plně automatizovaná stáj u nás. Tématem bude automatizace provozu, data a jak je důležité je správně využívat. Diskuze se zůčastní také hlavní zootechnik.

Szajkó LÓRÁNT, majitel maďarské farmy (kisalfoldi.hu) s 9 dojicími roboty A5. Farma byla spuštěna koncem minulého roku a je stále v rozvoji. Již nyní průměrná užitkovost činí 42 kg / krávu. V tématu se zaměříme především na důležitost projekce a celkovou přípravu projektu. Diskuze se zúčastní také hlavní zootechnik. Celkem mají více než 2600 ks skotu a více než 25 milionů litrů mléka za rok.

Zdeněk WEBER, ředitel několika zemědělských společností včetně ZD Koryta a Farmy Číhaň. Tématem bude především další rozvoj s robotickým dojením. Diskuze se zúčastní také hlavní zootechnik.

Kamila ŠESTÁKOVÁ, specialistka týmu Podpora řízení farmy společnosti AGRO-partner Soběslav a Lely Centra Soběslav. Tématem bude, jak je důležitá příprava projektu, na co nezapomenout, na co se zaměřit. 


11. března 2021:

hosté - Jan Hulsen, Mojmír Dorazil, Szajkó Lóránt, Kamila Šestáková

18. března 2021:

hosté - Jan Hulsen, Martin Willkomm, Zdeněk Weber, Adam Korzinski

 

Na závěr obou dní proběhne společná panelová diskuze, kde se zúčastní majitelé podniků a také hlavní zootechnici. 


Přihláška na konferenci:


Registrace na konferenci platí až po písemném potvrzení (e-mailem) ze strany organizátora akce. Pokud by se akce chtělo zúčastnit více osob z jednoho podniku, prosíme o opětovné vyplnění. 

Studenti VŠ zemědělského směru a odborní novináři: u virtuální konference prosím vyplňte registrační formulář stejně jako ostatní účastníci. Děkujeme.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pro potřeby pořádání konference, zejména, abychom organizačně zajistili Vaši účast (v této souvislosti Vám budeme e-mailem popřípadě telefonicky sdělovat organizační informace). Zpracování je nezbytné proto, abychom splnili smlouvu o Vaší účasti na konferenci, která mezi námi bude uzavřena na základě Vámi zaslané přihlášky a jejího potvrzení ze strany naší společnosti. Rovněž budeme Vaše osobní údaje zpracovávat za účelem propagace konference a naší společnosti a k marketingovým účelům, na kterých máme oprávněný zájem. Vaše osobní údaje mohou být předány třetím osobám v souladu s našimi Zásadami zpracování osobních údajů, zejména budou předány partnerům konference.

Organizátoři konference

Partneři akce

Mediální partneři konference